Nowak Vilém (Mníšek pod Brdy 1886 - 1977 Praha)
Portrét spisovatelky Marie Majerové, signováno vpravo dole Vilém Nowak, olej/plátno, 70 x 56,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Uhrkette
- Robert Hammerstiel * 2, Bilder:
- **/gestempelt - Österr. - Partie EURO